Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ndahet nga jeta nëna e Ilir Shaqirit

Sot ka ndërruar jetë nëna e këngëtarit të mirënjohur, Ilir Shaqiri.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vet Ilir në një postim në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar fotografin e nënës së tij teksa shkuar “Mëngjes i trishtë. Lamtumirë, nëna ime”.

Në anën tjetër edhe Korab Shaqiri ka treguar për vd ekjen e gjyshes së tij,”Lamtumirë nëna Hanë”, ka shkruar Korabi./Indeksonline/