Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Naimi shfrenohet fare, ia thotë hapur Mihrije Brahas: Në krevat të dua pa rroba, fare kurse në shtëpi të dalë pa fare….

Ata janë një ndër çiftet më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar, por jo vetëm. Bëhet fjalë për dyshen fantastike, Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Mihrija dhe Naimi tregojnë detaje nga lidhja e tyre - Telegrafi

Ndër të tjera, dyshja simpatike shquhet edhe për thjeshtësinë. Kohët e fundit Abazi dhe Braha kanë qenë të ftuar në rubrikën “AfterParty”. Në këtë emision ata kanë rrëfyer momente i ntime që kalojnë bashkë. Braha e pyeti bashkëshortin se sesi i pëlqen që këngëtarja të qëndrojnë në shtëpi, ndërsa Abazi u shpreh se dëshiron më shumë ta shohë me rroba se ksi.

Intervista:

Mihrije Braha: E veshur s eksi apo me pizhame në shtëpi?

Naim Abazi: Pizhamet nuk i dua, e veshur se ksi më mirë do ishte, më mirë ashtu se fare.

Mihrije Braha: Në dush vetëm apo me mua?
Naim Abazi: Vendos ti aty.

Mihrije Braha: Do më pëlqeje më shumë me pirsing ngado apo me tatuazhe?
Naim Abazi: Më shumë me tatuazhe, pirsing e llogaris të rrez ikshëm.

Mihrije Braha: Më do më shumë kështu si jam apo ndryshe?
Naim Abazi: Kështu si je.

Mihrije Braha: Unë në krevat n udo apo me pizhame?
Naim Abazi: Ti e di që pizhamet nuk i dua.

Mihrije Braha: A e dini që nuk veshim pizhame kurrë, nuk i blejmë, në shtëpi tonë nuk ka pizhame.

A kanë tradhtuar Naimi dhe Mihrija – përgjigjen këngëtarët! (Video) - Telegrafi

Naimi dhe Mihrija kanë bërë shumë familjarë me kulm mbi kokë, dhe këtë sekret nuk e ndanë me askënd” | Bota Press