Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Na bëri krenar para gjithë botës, Ermal Meta qenka fejuar dhe e uron me fjalë shpirti për datëlindje: Atë ditë…

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Meta ka zgjedhur ta mbajë jetën e tij larg kamerave. Pas lidhjes 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo-n, Ermalit duket se ka gjetur sërish dashurinë.

Have dinner with Ermal Meta for 7 People - CharityStars

Fituesi i “Sanremos”, është fejuar me Chiara Sturda-n. Çifti kanë jetuar një kohë të gjatë lidhje në fs hehtësi, por gjatë izo limit kanë vendosur të dalin në qiell të hapur.

Ditën e sotme, Chiara feston ditëlindjen dhe Ermali e ka uruar me fjalët më të bukura. “Ti ke lindur 30 vite më parë. Duhet të ketë pasur një diell të shkëlqyeshëm atë ditë”, shkruan ai në foton bardhë e zi.

Në fillim, Ermali ngac monte fansat e tij duke treguar një vajza brune bukuroshe në krah të tij, por kaq u desh që fansat të nisnin kërkimet për të zbuluar identitetin e vajzës dhe disa informacione më shumë mbi çiftin e ri.

ARTIST 101: Ermal Meta - CelebMix