Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mos kanë probleme? Ja pse po thuhet se Meda dhe gruaja nuk i kanë punët mirë

Meda, ka një mori këngësh e albumesh të ndryshme, duke u qëndruar kështu shumë besnik fansave të tij.

Pos tij, në familje është bërë mjaftë e njohur edhe bashkëshortja e Medes, Lulja. Gruaja e këngëtarit ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

Pavarësisht thashethemeve, martesa e Medes është në një nivel të lakmueshëm. Çifti, shihen shpesh bashkë me shoqëri.

Ndryshe, këngëtari Meda për disa vite përbënte një nga sensacionet më të mëdha të muzikës folk.