Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Morti s’po ndalet në Shqipëri! Covid-19 i merr jetën një tjetër mjeku

Një tjetër lajm i hid hur ka ardhur për bluzat e bardha. COVID-19 i ka marrë jetën mjekut endokrinologu nga Përmeti, Rustem Keko, 72-vjeç.

Image result for rustem keko

Mësohet se Keko kishte 4 ditë i shtruar në spitalin Infektiv, por nuk mundi ta fitonte dot betejën me viru.sin duke mbyllur sytë ditën e sotme. Ai ka qenë drejtor i spitalit të Përmetit.