Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Modelja e njohur ruse e pranon që çmendet për këngëtarin shqiptar që ka kam bërë s*ks me profesoreshën/ Ajo ka bërë veprimin që të lë pa fjalë

Modelajo ruso-koreane, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.

Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.

Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip: “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

Më pas, ajo tha se në dashuri nuk ka e as nacionalitet duke shtuar dyshimet se modelja mund të ketë rënë në dashuri me Don Xhonin.