Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mikun e mirë e njeh në momente të vështira, ky e ngushëlloi Ramën i pari për nënën: Edi o vëlla e ndjej njësoj si ty!

Hashim Thaçi është i pari politikan që ngushëllon publikisht Edi Ramën për humbjen e nënës së tij.

Image

Me një mesazh në Facebook, Thaçi e ngushëllon Ramën në emrin e tij dhe të familjes.

Mesazhi i Hashim Thaçit:

I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes. HTH

I pari ngushëllim për Ramën vjen nga Hashim Thaçi