Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mihrije Brahajt i ofrojnë 1 mln dollarë për një natë, i pabesueshëm reagimi i të shoqit: Ma përmendi…

Këngëtarja Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi të ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ kanë bërë publike shumë detaje të reja nga jeta e tyre private.

Në një rrëfim si asnjëherë më parë, Mihrija zbuloi si ref uzoi ofertën 1 milionë euro për një natë dhe reagimin e bashkëshortit të saj kur mësoi lajmin.

Ester Bylyku: A të ka ngac muar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i show bizit shqiptar, pa dijeninë e Naimit?

Mihrije Braha: Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash cfarë ndodhi. Ai filloi të më tall te e të bënte sha ka duke më thënë: ‘Më ke hum bur 1 milionë dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë.