Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mihrije Braha i bën këngë nuses së djalit: Bija ime ti

“Bija ime” kënga e re nga Mihrije Braha. E dashur dhe shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar që nga fillimi i karrierës.

Mihrije Braha: Nusja e djalit tim shkruan libra, ka fituar bursa në SHBA

Njesoj vazhdon të mbetet ende këngëtarja, Mihrije Braha. Për adhuruesit e muzikës së saj, Mihrija vazhdimisht sjell këngë të reja, shkruan rtv21.tv

Ajo së shpejti do e publikojë këngën e re titulluar “Bija ime”. Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi.

Theksojmë se, kjo këngë nga Mihrja do publikohet në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023. Pasi këngetarja nuk ka vajze besohet se kjo kenge do te jete dedikim për renë e saj Tringën.