Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mezi ka mbjtur lotët, Bieta Sulo: Nuk mundem se me Hueydën flisnim për djemtë tanë, tregonin sa rriteshin

Miq dhe kolegë të Hueyda El Saied ishin pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ndanë mes lotësh kujtimet më të bukura me të.

Gjatë bisedës në studio edhe vetë Bieta e pati të vështirë të përmbante lotët, aq më tepër në momentin që po flitej për të vegjëlit e tyre.

“Hueyda më komentonte gjithnjë për Kroin dhe unë po ashtu për Gabrielin. Mbaj mend këtë shtator komentova kur ai nisi shkollën”, tha ndër të tjera Bieta tejet e prekur.