Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Melisa reagon pas fjalëve të Teas: Jam rikthyer jo si më parë, unë do sjell gjëra të mira ju më ndiqni

Pak ditë më parë, Melisa Lleshi, mori vendimin e papritur dh mbylli profilin e saj në “Instagram”. Ky vendim erdhi pasi Tea Trifoni tha gjatë një interviste se Andi ka pasur një lidhje jashtë “Për’puthen”, teksa ajo luante lojën me të para publikut.

melisa-lleshi-perputhen5151522626 - ElbasaniPlus

Tea vendosi që të mos thoshte emër, por të gjithë dyshuan se Andi ka qenë në lidhje me Melisën, duke qenë se janë komentuar shumë për një romancë mes tyre.

Por tani ish-konkurrentja e “Për’puthen”, ka vendosur që të rikthehet sërish në “Instagram”. Madje ajo ka bërë një postimin në “Instastory”, ku shkruan: “Ditë pas dite duke u bërë më e for të”.

Gjithashtu Melisa fton gjithë fansat që të bëhen ndjekës të kanalit të saj në “Youtube”, pasi gjëra të mira po i presin.