Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Martohet me shqiptar motra e futbollistit të njohur/ Ai ia merr valles shqiptare me plis në kokë

Motra e sul muesit të njohur finlandez, Timu Puki është martuar mbrëmë në Kosovë me një djalë shqiptarë. I pranishëm në dasmë ka qe në edhe futbollisti që sezonin e fundit ishte pjesë e Noruiçit në Premier Ligën angleze.

Nga fotot dhe pamjet e siguruara, Puki, u pa në dasmën e motrës së tij, duke valvitur flamurin shqiptar, teksa kishte vendosur plisin në kokë. Ndër të tjera 32-vjeçari nga Finlanda, vallëzoi me motrën e tij si dhe kërceu valle shqiptare, në ditën më të lumtur të saj.