Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mark Frroku i plotëson dëshirën Rudina Dembacajt, ajo e përkëdhel me fjalët: Faleminderit dashuria ime!

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Çfarë bën Marku për dashurinë? Rudina Dembacaj sapo e

Përmes postimeve që Rudina bën në rrjetet sociale, ajo na tregon vazhdimisht se ndihet me fat që ka në krah një partner si Marku që bën gjithçka për të.

Së fundmi ai ka bërë të mundur që Rudina të sjellë në Pukë një nga projektet dhe komeditë më të suksesshme “Boeing Boeing”.

“Faleminderit dashuria ime. Pas 15 vitesh vjen për herë të parë një shfaqje e mirëfilltë në Pukë”, ka shkruar Rudina krah fotos me Markun, i cili kujdeset t’i plotësojë çdo dëshirë.

Çfarë bën Marku për dashurinë? Rudina Dembacaj sapo e