Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mamaja e Antonelës nuk i ndahet Mevlanit dhe Ledjanës, i nxjerr të palarat përpara gjithë shqiptarëve

Te gjithe e pame puntaten ku mori pjese mamaja e Antoneles,zonja Donika,ku ne fokus te bisedes ishte trekendeshi Ledjana-Mevlan-Antonela.

Mevlani super romantik në takimin me Antonelën, por pranon se pëlqen dhe  Ledianën - Top Channel

Zonja Donika u dedikoi dhe nje shkrim ne Insta Story ketyre mesazheve dhe komenteve ne gat ive.

Por,ajo nuk nd aloi me kaq .Pas publikimit te Giveaway-t te rradhes qe do te zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani,zonja Donika ben komentin e rradhes qe i ha biti te gjithe.