Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Makina doli nga rruga dhe u bë copa-copa, 19 vjeçarja jep shpirt në vend/ I fejuari është rëndë

Një a k side nt ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë. Një 19-vjeçare ka ndërruar jetë pasi automjetit tip ‘’Audi’’ duke shkuar për në plazh ka dalë nga rruga.

Pasagjerja E.M, nuk i ka mbi jetuar pl agëve kurse janë dë mtu ar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri i paiden tifikuar.

Mësohet nga Ballkanweb se v ik tima është e fejuara e drejtuesit të mjetit.