Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Majlinda Bregu feston ditëlindjen, e bija i bën surprizën e papritur

Ish-deputetja e njohur, Majlinda Bregu feston sot ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejsa e ka surprizuar Majlindën me një buqetë të mrekullueshme me lule.

“Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde”, shkruan Kejda.

Ndërsa Majlinda ka postuar një foto të rrallë nga fëmijëria dhe e ka uruar veten me këto fjalë: “Ka gjithmonë një arsye për të buzëqeshur”.

Ish-deputetja ka marrë menjëherë komente të shumta urimi nga miqtë dhe ndjekësit.

Leave a Reply