Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Lutemi që ajo t’ia dal”/ Aktorja e njohur në gjendje të rëndë për jetën, e mori makina para

Aktorja e njohur Lisa Baines ndodhet në gjendje kri tike për jetën, pasi u aksi dentua nga një makinë.

Gone Girl actress Lisa Baines severely injured after being hit by a scooter  in New York - Algulf

Mediat e huaja bëjë me dije se aktorja ishte nisur për një darkë me bashkëshortin, por kur po kalonte rrugën një makinë e ka përpl asur, duke i shkaktuar edhe pla gë të rënda.

Aktorja 65-vjeçare, e cila ka luajtur në filmat Gone Girl si dhe Cocktail, u aksidentua dy ditë më parë, ndërsa gjendja e saj vijon të jetë kritike. “Lisa është në gjendje kritike dhe ne do të dimë më shumë në ditët në vijim,” tha gazetarja Catherine Cranhold.

Gone Girl fame actress Lisa Banes admitted to hospital as she is critical  after hit and run ps - Stuff Unknown