Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lulzim Basha del me thirrjen e radhës: Kanë mbetur edhe pak orë, dilni e votoni sot është dita juaj

Kryedemokrati Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetarëve që të votojnë në mënyrë masive.

Në një deklarataë për mediat nga Elbasani, Basha tha se sot është dita e të gjithë qytetarëve që të dalin të votojnë.

“Ka akoma qytetarë. Dilni në mënyrë masivisht. Kanë mbetur edhe katër orë apo tre orë e gjysmë, dilni masivisht të votoni. Faleminderit. Dilni dhe votoni, është dita juaj, dita e f uqisë tuaj. U falenderoj edhe ju punonjësit e mediave, votoni për familjet tuaja e për mediat,”- tha Basha.

Featured image of article: Basha flet sërish nga Elbasani: Dilni të votoni në mënyrë masive, është dita juaj