Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Luizi i përlotur për Efin: Më mirë kishte dalë Kiara, me Efin do i kisha marrë para

Pas një televotimi të papritur dhe të dytë brenda natës, Efi u largua nga Big Brother VIP. Ky largim sigurisht ka prekur Luizin, me të cilin Efi kishte krijuar shumë miqësi. Mëngjesin e sotëm pasi u përlot për eliminimin e Efit, Luizi në një bisedë me Armaldon, u shpreh se kishte qenë më mirë të largohej Kiara.

Luizi: Më mirë të kishte ikur Kiara

Luizi: Më mirë të kishte ikur Kiara

“Të kishte ikur Kiara, për lojën, do të ishte më mirë për mua. Absolutisht më mirë”.

“Edhe unë këtë mendova, që mund të ikte Kiara dhe ti dhe Efi do të bënit një lojë më të fortë”, ia ktheu Armaldo.

“Do i kishim marrë para”, tha Luizi.

Luizi: Më mirë të kishte ikur Kiara