Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lindita nuk paska lënë gjë pa thënë për Oltin: Ai ka të dashur jashtë dhe e ka lënë shtatzënë

Një deklaratë e bërë nga Lindita sot në “Përputhen +40” krijoi shumë debat në studio. Ajo tha se një vajzë i ka shkruar, duke i thënë se është e dashura e Oltit dhe se është shtatzënë me të.

Lindita tregoi dhe bisedat me vajzën në fjalë, ndërsa Olti mohoi gjithçka. Moderatorja Bora Zemani e mori në telefon vajzën, mirëpo ajo tha se nuk e njeh konkurrentin dhe nuk ka asnjë lidhje me të.

“Unë nuk i kam dërguar mesazh Linditës, as nuk ia kam numrin. Unë nuk kam asnjë lidhje me Oltin e jo më të jem shtatzënë. Jam e martuar dhe ju lutem mos më shqetësoni”, u shpreh vajza.