Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Linda Morina 40-vjeçarja e vi rgjër ia lyp Lek Plepit, reagon ai: Nuk është në shijet e mia prandaj s’ja dhashë

Lek Plepi, personazhi jo pak i njohur nga Shkodra ka qenë i ftuar në puntatën e radhës të #EXPULS nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

Lek Plepi will marry Linda Morina live on the show: I like being virgin

Pak kohë më parë, Lek Plepi dhe Linda Morina bënë një këngë bashkë, “Seen”, i pyetur për këtë dhe nëse ka pasur dicka më shumë më Linda Morinën, ai nuk u kursye për vajzën nga Kosova, e cila dhe kjo e fu ndit ka bërë disa këngë.

“Shpreha urr ejtjen për Linda Morinën aty. Mora atë mo strën, t’a përdori në një farë mënyre, injorante, s’ja vlen. Linda më ka nga cm uar, ma kërkonte por per Zotin nuk më t ërhoqi. Ka 4-5 vite qe i zgjedh femrat, i selektoj nuk shkoj më këdo”- u shpreh ai pa dorashka.

Kush është njëshi: Lek Plepi apo Linda Morina? - Zonë E Lirë