Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lidhjen e bëri publike, po Rosela Gjylbegu çudit me postimin: Duhet të bësh rolin e budallait që të…

Këngëtarja shkodrane, Rosela Gjylbegu është siguruar të njihet gjithmonë në media vetëm për talentin dhe punën e saj, jeta personale e saj ka marrë rrallëherë vëmendjen e publikut.

Por dy muaj më parë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rosela bëri publike lidhjen e dashurisë duke ndarë edhe një foto me partnerin.

Këngëtarja nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sot jo vetëm që ka publikuar foto në profilin e saj dhe në InstaStory, por ka bërë habi edhe me deklaratat e saj.

“Ndonjëherë të duhet të luash rolin e budallit për të mas htruar gënjeshtarin që mendon se po të mas htron”.