Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Leonora Jakupi si gjithnjë e bukur, bën ndryshimin në pamje (Foto)

Leonora Jakupi është një ndër emrat më të dalluar në mediat rozë.

Edhe pse nuk bën ndërhy rje tek vetja, në çdo situatë ajo duket bukur dhe e thjeshtë.

Këtë herë, shihet që këngëtarja ka vendosur të ndryshojë nuancën e flokëve, duke qenë edhe vet kurioze se si do të duket.

Me këtë postim që ka bërë, ajo e bën këtë mbishkrim.