Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lëkundje të forta tërtmeti regjistrohen në Shqipëri, ja sa ballë ishin dhe ku ishte epiqendra

Një tërmet është ndjerë në orët e para të mëngjesit në Shqipëri. Lëkundjet me magnitudë 4 janë ndjerë në Elbasan rreth orës 06:23.

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte

Sipas ESMC epiqendra ishte 15 km larg Adriatikut.