Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lëkundet nga tërmeti Shqipëri, ja sa ballë ka qenë

Lëkundje tërmeti në Shqipëri! Disa lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë orët e para të mëngjesit në Shqipër.

Shqipëria Ime mëson se magnituda e tërmetit të orës 5:43 të mëngjesit ka qenë 3.1 në shkallën Rihter

Lëkundjet erdhën nga një thellësi fokale prej 5 kilometër dhe me epiqendër në Kamcisht, Qarku i Fierit!

Nuk ka raportime për dëme materiale apo në njerëz.