Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Largohet nga ‘Top Channel’, zbulohet se çfarë ka ndodhur me Flori Gjinin

Flori Gjini ka munguar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” ku jemi mësuar ta shikojmë çdo ditë.

Flori Gjini largohet nga Top Channel, ku do ta shohim tani moderatorin

Sipas “Kryefjala.com” moderatori ka vendosur të largohet nga Top Channel. Bëhet me dije se Flori ka qenë këto kohë në negociata të vazhdueshme me drejtuesit e Top Media më të cilët duket se nuk ka rënë dakort.

Më shumë detaje nuk janë zbuluar ende dhe se dimë ku do ta shohim tani moderatorin. Flori Gjini largohet nga Top Channel, ku do ta shohim tani moderatorin.

Flori Gjini largohet nga Top Channel, ku do ta shohim tani moderatorinFlori Gjini largohet nga Top Channel, ku do ta shohim tani moderatorin