Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajmi i mirë për 14-vjeaçarin shqiptar që e zunë rrënojat e tërmetit 7 ballë ballë: Ai ia doli

Ambasada Shqiptare në Greqi ka dhënë lajmin e mirë në lidhje me 14-vjeçarin shqiptar që mbeti i pl ag osur nga tërmeti i fuqishëm në ishullin e Samos në Greqi.

Tërmeti i fuqishëm shemb kishën në ishullin Samos - Liberale

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ambasada bën me dije se 14-vjeçari Enriko Mane nga Fieri është drejt shërimit dhe se gjendja e tij shëndetësore është e stabilizuar.

Në foto Enriko shihet krahas ambasadores shqiptare në Greqi, Luela Hajdaragaj dhe mjekjes. 14-vjeçari shihet i buzëqeshur teksa përshëndet me dorë.

“Eriko eshtë drejt përmirësimit, gjendja e tij shendetësore është e stabilizuar dhe pritet që së shpejti t’i kthehet normalitetit.

Tërmeti u merr jetën dy adoleshentëve në Greqi (Video) - Tv Klan