Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i zi/ Humb jetën 5-vjeçarja shqiptare mori makina para

Ka ndërruar jetë 5 vjeçarja S.M e cila ishte god itur me veturë në datën 14 të këtij muaji, teksa po kalonte rrugën.

Ngasësi i automjetit ishte një po lici, derisa siç njofton policia ai gjatë asaj kohe ishte jashtë detyrës.

Tutje siç bëhet e ditur ajo pas 15 ditë qëndrimi në QKUK sot ka ndërruar jetë si pasojë e p lagëve të marra.