Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Po transportonte pallakën për në värreza, shqiptarit i bie mbi kokë dhe dha shpirt në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Vaut të Dejës në Shkodër. Një i moshuar ka qenë duke transportuar një pllakë guri për në va r rezat katolike të fshatit Shkjezë, kur pll aka i ka rënë në kokë, duke i marrë jetën.

I moshuarit me inicialet N. Th., mësohet së është pe nguar dhe është rr ëzuar.