Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Përplaset me makinë djali i Presidentit Thaçi, përfundon në spital: Ja gjendja

Endrit Thaçi, djali i Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi është aks.identuar mëngjesin e sotëm.

Endri Thaçi shëtitet me veturë prej 80 mijë euro. (VIDEO) – Barca ...

Mediat kosovare shkruajnë se Endrit Thaçi ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij, në momentin që është aks.identuar në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

Ngjarja ndodhi rreth orës 05:25 të mëngjesit, te rreth rrotullimi afër Stacionit Policor Jugu. Në aksident janë përfshirë tre automjete.

Djali i Hashim Thaçit përfshihet në aksident | CNA

Endrit Thaçi është dërguar në spital dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore është kthyer në banesën e tij. Një tjetër person i përfshirë në ak.sident ka mbetur i pl.agosur dhe ndodhet ende në spital. Identiteti i tij nuk dihet.

Endri ka sot mbremjen e matures. Ja sa elegant duket ai (Foto ...