Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Ndihet sërish tërmet në Shqipëri, ja sa ballë ishin lëkundjet e forta sizmike

Lëkundje të forta sizmike janë ndjerë pak më parë në edhe territorin e e Shqipërisë. Si bëhet e ditur tërmeti ka qenë i shkallës 4.4 ballë dhe se epiqendra ka qenë po sërish në Maqedoninë  e Veriut.

Sërish tërmet në Tiranë, nuk ka dëme - Shqiptarja.com

Kujtojmë këtu se mëngjesin e sotëm u regjistruan po lëkundje të forta po në Maqedoninë e Veriut.