Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Lëkundet nga tërmeti Shqipëria, ja sa ballë ishte

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake, epiqendra ka qenë në veri të vendit, por është ndjerë dhe në Tiranë.

Edhe gjatë natës u regjistruan tre termete në veriun e vendit.