Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Hidhet nga spitali shqiptari i me Covid-19

Fax News raporton se një pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit në Infektiv.

4 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 6 numri i të prekurve – A2 CNN

Pacienti kishte kishte disa ditë i shtruar në spital. Ndërkohë forca të shumta të pol icisë janë grumbulluar në vendngjarje.

Pacienti i cili po kurohej pasi ishte infektuar nga Covid-19.

Kujtojmë se ky është rasti i katërt i pacientëve që vetë-hidhen nga spitalet Covid. Tre rastet e mëparshme kanë rezultuar fatale për jetën e pacientëve të cilët kanë ndërruar jetë në vend.