Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! Ambulanca ka shkuar, ja çfarë i kanë bërë protestuesit Sali Berishës

Një amb ulancë ka mbërritur mes protestuesve në Bulevard pas g od itjes dhe gj ako sjes së kreut të PD-së Sali Berisha. Nuk dihet nëse kreu i PD do të shkojë në spi tal, apo do të vijojë aktivitetin.

Pas go di tjes ai u çua sërish në këmbë teksa protestuesit e mbuluan me flamur. Ai dha edhe një mesazh nga podiumi.