Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i fundit! 11-vjeçari shqiptar ikën pa lënë gjurmë, familja s’e di ku është: Na ndihmoni!

Një fëmijë 11-vjeçar, i identifikuar me inicialet R.D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës së djeshme.

Zhduken vëlla e motër në Hajvali -

Babai i tij, Y.D., 35 vjec bëri deno ncimin në po lici dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e tij.

Njoftimi:
“Shtetasi Y. D., 35 vjeç, banues në Tiranë mbrëmjen e djeshme ka kal lëzuar se i është larguar nga banesa, djali i mitur me iniciale R. D., 11 vjeç. Punohet për gjetjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”.

Zhduken dy fëmijë në Rahovec - Gazeta Online INSAJDERI