Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i bukur! Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë

Pritja mori fund! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.