Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Ku*vë që se ka lënë njeri pa q*” reagon prezantuesja shqiptare pasi këngëtari e quajti kështu: Po t’i kisha dhënë fund jetës unë ça do bënte ai…

Pak ditë më parë, Stresi dhe Einxhel Shkira u përfshinë në një debat, i cili bëri bujë të madhe në media. Reperi e ofendoi rëndë moderatoren, pas një statusi që ajo kishte publikuar rreth protestës.

Ish-moderatorja sportive rrëfen bisedën me Sali Lushën pas konfliktin me Stresin: Ç'ndodhi mes familjeve tona!

Pasditen e sotme Einxhel Shkira ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku foli rreth situatës. “Unë mund të isha një person de presiv dhe e gjithë ajo që ndodhi, mund të kisha pirë dy kokrra, kisha vr ar ë veten dhe hajt pastaj, si e zgjidhim?

Dalim në protesë që vr au veten Enxhi? Për kë do dilnim në protestë, për një person që ia shka tërruam veten nga ana virtuale, apo për një që e v rau shteti?

“Shëndeti i mamit tim është më i rëndësishëm se sa unë të ngrihem për kauza. Siç mund të jetë gjyn ah babai i atij djalit që v di q, ashtu është gjynah dhe mamaja ime e cila përballet me një trajtim të tillë që i bëhet fëmijës së tij pa i bërë k eq askujt.

Einxhel Shkira flet për debatin me Stresin: Mund të kisha vrarë veten… | Iliria News Agency

Stresi e ofendoi rëndë në Instagram, Einxhel Shkira tregon bisedën me të atin e Stresit: E mora unë në telefon, më kërkoi falje në emrin e tij – Dosja AL