Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Kujtim Gjuzi vazhdon me bëmat ”ia luan” edhe Jozefina Topallit: Dua ta takoj jo vetëm miq në…

Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar në vend.

I biri i kujt është Kujtim Gjuzi? Deputeti tregon detaje nga jeta personale  | BoldNews.al

Dhe kjo më shumë falë deklaratave të tij të “fo rta” sesa për angazhimin e tij në politikën shqiptare.

Gjatë emisionit “Shiko Kush Luan”, Gjuzi bëri një deklaratë të gux imshme duke i kërkuar publikisht ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli një takim, duke qënë se tashmë janë miq në rrjetin social.

E gjithë kjo, në kuadër të lojës, ku duhet një jepte vlerësimet e tij për tre personazhet e zgjedhur.

Bëhet fjalë për Elisa Spiropalin, Jozefina Topallin dhe Monika Kryemadhin.

Gjatë lojës “Martesë, një natë me dhe refuzim” ai bëri zgjedhjen e tij: “Darkë me Spiropalin, një takim me Jozefinën mos të ngelemi vetëm miq në …… dhe Monikën e kam rang kru shqie nga Dibra s’kam ç’i bëj”.

Pas orës 'Atlantic', Kujtim Gjuzi tregon celularin 7 mijë euro -  Shqiptarja.com