Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Kristi nuk lë gjë pa thënë për Luizin: Do jetë türp ta fitosh ti ‘Big Brother’, ti je një gënjeshtar

Edhe ditën e sotme (18 mars) nuk kanë munguar debatet në “BBV”. Ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin.

Dyshja iu kundërvunë artistit shkodran duke i thënë se nuk e meriton fitoren në këtë edicion të “Big Brother VIP Albani

“Ti i vështirë për t’u eliminuar, me këtë sjellje që ke treguar brenda e ke analizuar mirë veten, ke menduar mirë çdo gjë që ke bërë brenda.

Ti je më i dobëti këtu. Ti ke a buzuar, ke kë rcënuar, ke gënjyer, ke mas htruar ti ke gjithë karakteristikat më të këqija të një njeriu”, u shpreh Dea.

Kristi nga ana tjetër theksoi se është tu rp të fitojë një person sikurse Luizi, sepse që nga fillimi vetëm tu rp ka bërë.

“Do të jetë t urp të fitosh ti. Ke ngrënë tur p dhe do të vazhdosh të hash edhe më shumë turp”, ka thënë ai.