Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Koronavurusi i merr jetën një tjetër të riu shqiptar në lule të moshës, rrëqethin familjarët: Qofsh i xhenetit!

Edhe një vi kti më nga koronavirusi është shënuar sot në Komunën e Podujevës.

Kosovë: Rekord infektimesh me Covid-19 | Ballkani | DW | 27.07.2020

Valon Rrahimi, ka ndërruar jetë, si pasojë e infektimit me këtë virus. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e tij.

“InshaAllah Zoti te shpërblen me Xhenet, Valon. Sot ndërroj jetë Valoni , kusha jonë pas diagno stifikimit me virusin Covid19. Valonin do e perkujtojm përherë si një djal të urtë e shumë të respektushëm”, ka shkruar një familjar.

qirinj