Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Kjo e mërkurë paska qenë e zezë, humb jetën në det një shqiptare

Një pushuese ka humbur jetën këtë pasdite në bregdetin shqiptar.

Shëngjin Beach / Albania / // World Beach Guide

Pushuesja që ka humbur jetën është një 71 vjeçare nga Kosova.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit. Kjo është humbja e disatë që ndodh në plazhet shqiptare këto ditë, ku protagonistë janë pushuesit nga Kosova.

Shëngjin Beach - Into Albania