Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Këngëtarja shqiptare lëshon gojën për Edi Ramën: O k*r po tallen të gjithë me ty

Aktivistja Inida Kreuz, e cila njihet gjerësisht si Zhaku, ka bërë një postim në Facebook, me anë të të cilit ironizoi kryeministrin Rama. Ajo shprehet se Rama po bëhet meme, pasi është vetë ai që jep material.

Postimi i plotë:

Epo qe do vinte dita qe do tallte k**in nje Shqiperi e tere me ty mor shoku Drama, kete mesiguri, nuk ta kishte marre mendja kurre! Problemi eshte qe ti jep me shume material se cdo kush. Te falenderojme madje, se na zbavit. E per kete nuk ta ka fajin Saliu por ai qe sheh ti cdo dite ne pasqyre!

Na iku petlla fare…”/ Inida Gjata rrëfen ndarjen prej një viti me të  shoqin, si e përjetoi largimin: Sikur më hoqën një pjesë nga shpirti…. –  Dosja AL