Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Këngëtarja Ronela Hajati kujton të atin e ndjerë dhe prek me fjalët: Vetëm Zoti e di sa më duhesh

Padyshim që Ronela Hajati është ndër personazhet më të komentuara në faqet rozë. Kjo vjen për shkak të informacioneve që ajo ndan rreth jetës personale, përfshirë edhe karrierës profesionale.

Image

Në një postim të fundit, artistja ka shpërndarë një fotografi me babanë e ndjerë, i cili ndërroi jetë tetë vite më parë.

“Bushi im, idhulli im, vetëm Zoti e di sa më duhesh tani”, ka shkruar ajo në mbishkrim. Në paraqitjet e saj televizive Ronela shpesh përmend të atin, i cili atëkohë e kishte mbështetur në shumë sfera të jetës.

Ronela Hajati prek me postimin për babanë e ndjerë : Vetëm Zoti...