Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë copë: Burri po më deshi të më pranojë kështu si jam mua me kilet tepërt që kam

Këngëtarja ka shkuar me pushime në jug të Shqipërisë, më konkretisht në Dhërmi ku edhe ka ndarë foto me ndjekësit e saj.

Ronela Hajati Lyrics, Songs, and Albums | Genius

Ajo publikoi foto buzë detit ku vuri në pah format e saj të kolme trupore, që nuk ka aspak problem t’i ekspozojë. Ndërsa ndau edhe një mesazh për partnerin e saj të ardhshëm, ku i kërkoi që ta dojë ashtu siç është “me disa tule më shumë”, në të kundërt të “mos presë ta dojë, kur të bëhet modele parezistueshme”.

“Po s’më deshe me ca tule më shumë, mos prit të të dua kur të bëhem si modele e parezistueshme”- shkroi Ronela Hajati krahas imazheve se* si.

Këngëtarja gjithmonë ka dhënë mesazh ndaj vajzave që të duan trupin e tyre, ndërsa nuk e ka pasur asnjëherë kompleks për të treguar linjat e saj.

Ndërsa për sa i përket jetës së saj private, ajo është munduar që të tregohet e rezervuar. Prej vitesh ajo është përfolur për një romancë me kolegun Young Zerka, marrëdhënia e cila mësohet se ka marrë fund.

I'm a lesbian', Ronela Hajati makes the sensational statement in the middle  of the show