Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Këngëtari tregon lajmin e mirë: Jam bërë baba për herë të parë me vajzë

Reperi i njohur shqiptar, S 4 MM emri i vërtetë i të cilit është Samir Selimi, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instastory. Reperi ka publikuar një foto me të bijën teksa i mban dorën e vogël.

Vogëlushja është fryt i dashurisë së Samirit me partneren e tij prej kaq vitesh Filis Ismaili.