Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Kaloi rrugën, makina merr para 16-vjeçaren shqiptare në sy të nënës dhe babai/ Ajo ndërron jetë

Një aks ident tr agjik ka ndodhur në Elbasan, ku si pa sojë një 16-vjeçare ka hu mbur jetën.

Aksident i rëndë, humb jetën një 5-vjeçar - Tv Klan

Në unazën jugore të Elbasanit një automjet tip “Golf” ka përplasur një 16 vjeçare për vde kje, e cila ka qenë duke kaluar në anën tjetër të rrugës.

16-vjeçarja mësohet se ka qenë e shoqëruar nga prindërit dhe motra, ne momentin e ak sidentit. Por vetëm ajo ka t en tuar të kalojë rrugën, që rezultoi dhe f atale për të.

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës – A2 CNN