Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ka vlerë 200 mijë euro/ Ja ku ndodhet shtëpia që i dhuroi Top Channel, Arjola Demirit

Një ndër surprizat më të bukura që është bërë në “Big Brother VIP Albania” është ajo e Arjola Demirit.

Produksioni i vëllait të madh vendosën që t’i bëjnë aktores dhe fëmijëve të sja dhuratë një aprtament.

Gjatë emisionit Arbana i tha Arjolës se është një apartament gjigant, për të dhe 3 fëmijët e saj.

Emisioni “n’Zoom” ka zbuluar ekskluzivisht nga burime konfidenciale se shtëpia e Arjolës ka kushtuar plot 200 mijë euro. Pra, dyfishi i çmimit të madh të “Big Brother VIP” dhe kështu aktorja nga e gjithë kjo eksperiencë ka dalë më e fituara.

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 7 Janar 2022 - YouTube