Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ka dy fëmijë nga martesa e parë, Armina Mevlani tregon nëse e bezdis kjo te Shkëlzen Berisha

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema e lidhjes së vajzave me burra të divorcuar dhe fëmijë dhe anasjelltas.

Armina Mevlani: Ndryshon tradhëtia kur është për një natë dhe në një lidhje  paralele – Abc News

Moderatorja e emisionit Armina Mevlani u shpreh se dhe ajo ka zgjedhur një burrë me fëmijë dhe këtë nuk e quan aspak sakrificë sepse e dashuron Shkelzenin.

Çfarë ka ndodhur? Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në gjykatë, ja kush e ka paditur (ARSYEJA)
“Nëse hapet drita e gjelbër për në BE, minimizohet roli i Ballkanit të Hapur”, Nano paralajmëron zhvillimet e rëndësishme: Rama s’duhet ta komprometojë nismën!
“Nuk është kollaj”/ I shtang të gjithë me veprimin e saj të papritur në mes të skenës, Aurela Gaçe bën rrëfimin e rrallë dhe ka një mesazh të koduar për kolegët e saj
Pjesë nga diskutimi:

Armina Mevlani: Unë e kam zgjedhur me fëmijë. E kam dashur, se kam as problem dhe as sakrificë fare që ai ka fëmijë.

Rita Petro: E ke nga dashuria këtë gjë.

Armina Mevlani flet me shifra, tregon sa para fiton nga Instagrami – Abc  News