Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ka datëlindjen sot Albërije Hadërgjonaj/ Nuk do e besoni dot sa vjeçe duket, nuk di të plaket

Këngëtarja shumë e dashur pr publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston sot ditëlindjen.

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush | Presheva Jonë

Ndër personat e parë që e ka uruar këngëtaren ka qenë vajza e saj Anxhelina, e cila në një postim në InstaStory na ka shkrirë zemrat të gjithëve me fjalët drejtuar të ëmës.

“Gëzuar ditëlindjen mamasë time të mrekullueshme! Vetëmohueses, më të dashurës dhe më të bukurës si brenda dhe jashtë! Të dua me gjithë zemër dhe shpirt!”- shkruante Anxhelina për të ëmën.

Jeni kuriozë të dini sa vjeç mbush sot Albërija?

Megjithëse s’duket fare për moshën që ka, po ju tregojmë se këngëtarja është sot 45 vjeç dhe e dimë që është shumë e vështirë për t’u besuar, për shkak të freskisë së saj në pamje.

Për ta 'ndëshkuar', Albërije Hadërgjonaj ende ia kërcet ndonjë shuplakë të bijës – FaxWeb

Dukesh si 20 vjeçare”, Albërije Hadërgjonaj mahnit me pamjen në foton e fundit - Ballkani.info

Albërije Hadërgjonaj është një mama shumë krenare! - Privé - Faqja Zyrtare