Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Jonida Maliqi ka ditëlindjen, nuk do ta merrni me mend se sa vjeç mbush këngëtarja

Dita e sotme e ka gjetur Jonida Maliqin në Turqi për të festuar kështu 38-vjetorin e saj ndryshe nga vitet e mëparshme.

JONIDA MALIQI (@jonida_maliqi) | Twitter

Këngëtarja ka pozuar në një restorant duke drekuar dhe si gjithmonë e kombinuar me ngjyra e duke shijuar gotën e verës.

“Më beso, më duaj, më kripos”, ka shkruar Jonida duke bashkangjitur në foto mbishkrimin edhe të vendit ku ka zgjedhur të festojë këtë vit, pa zbuluar se me kë ka udhëtuar.